Beyin Kanaması Geçiren Game of Thrones Yıldızı Emilia Clarke, Hastalığıyla İlgili Samimi Açıklamalarda Bulundu

‘Game of Thrones’un ünlü yıldızı Emilia Clarke, dizinin birinci sezonunun ardından beyin anevrizması geçirdiğini açıklamıştı. Ünlü oyuncu hastalık süreciyle ilgili samimi itiraflarda bulundu. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://www.independent.co.uk/life-st…

‘Game of Thrones’ dizisiyle ün kazanan Emilia Clarke, son dönemin en çok beğenilen oyuncularında bir tanesi…

Khaleesi rolüyle gönüllerde taht kuran Emilia, adalet ve gücün sembolü olarak dizi boyunca en çok ilgi gören isimler arasındaydı.

Emilia, 2013 yılında dizinin ilk sezonundan sonra beyin anevrizması geçirmişti ve acilen ameliyata alındığını açıklamıştı.

Ünlü oyuncu, başarısız operasyon sonucu ikinci kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı ve o süreci ‘İlk seferki çok zordu, ikinci defa başıma geldiğindeyse iyimser kalabilmek daha da zorlaşmıştı.’ sözleriyle anlatmıştı.

‘Independent’a göre Emilia Clarke hastalığıyla ilgili yaptığı yeni açıklamasında ölmekten değil, kovulmaktan korktuğunu belirtti.

‘Asla hastalığımdan dolayı isyan etmedim. Kariyerimin başında olduğum için yapımcıların bana güvenmeyeceğinden korktum. Hatalıymışım gibi hissettim. Hastalığımdan sonra daha mutlu bir insan olmayı öğrendim. Her zaman bir çıkış yolu olacağını düşünmeye başladım.’

Siz Emilia Clarke’ın bu açıklamasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x